Biçer Mobilya

1986 yılında Marangoz Serdar olarak kurulduk. Serdar Usta’nın göstermiş olduğu yolda onun ustalığından öğrendiklerimiz ve verdiği eğitim doğrultusunda 2015 yılından itibaren Marangoz Serdar olarak başladığımız sektöre Biçer Mobilya olarak, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli işçilikle hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Bahçe mobilyası ve pergule bakımları, ahşap doğramaların bakımları, boya, ahşap ve mobilya gruplarının komple tamir ve tadilatları, ücretsiz keşif ve ölçümlendirme projelendirme gibi hizmetlerimiz ile sorunlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Pergule, çatı, cumba, kepenk, kapı/pencere, deck döşeme, cephe kaplaması, merdiven, mutfak, hilton banyo, elbise dolabı, vestiyer gibi geniş ürün yelpazemiz ile ahşap ve mobilya alanlarında isteklerinize önem vererek deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Biçer Mobilya Logo

Misyonumuz

Biçer Mobilya - Misyon

Amacımız Marangoz Serdar olarak aldığımız işletmeyi Biçer Mobilya olarak Serdar Usta'nın göstermiş olduğu yolda onun ustalığı ve eğitimi doğrultusunda devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Biçer Mobilya - Vizyon

Deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek talep ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılamak.